نتایج جستجو برای عبارت :

درگیری با اراذل ِ مست !

قوه قضائیه گفته مردمی که پس از گرانی بنزین تجمع و اعتراض کردن، با اینکه اقدامشون قانونی نیست، ولی اراذل و اوباش نیستن.
نه تو رو خدا ملت همه اراذل و اوباشن... خوشحال باشیم دیگه دست و جیغ و هورا
از این به بعد هم بچه های خوبی باشید؛ قبل از اعتراض برید مجوز بگیرید!
+ وقتی هندزفری و صدای بلند آهنگ هم از نشنیدن اخبار جلوگیری نمی کند و بالاخره در حین مکث ها چیزی به گوش می رسد!
اخیراً سازمان ثروت و
قدرت به شیوه سخیف و ابلهانه و با اجیر کردن عده ای اجامر و اراذل در شبکه
های اجتماعی و عناوین و اسامی ساختگی و توهین آشکار به جامعه محترم
کارگری... علی‌اکبر روح‌نواز، روزنامه نگار دی ماه سال گذشته
در صفحه شخصی خود نوشت: واکنش‌های کنونی دولتمردان و سازمان قدرت و ثروت
به ماجرای تاراج منابع و ثروت ملی در پوشش خصوصی‌سازی بالاخص معامله پرسود
کشت و صنعت مغان و شیوه تصاحب مجتمع 50 هکتاری و هزار میلیارد ریالی صنعت
درحال دیدن فوتبال بارسلونا و رئال مادرید هستم!اما هیچ کس عادل نمیشود. لذت فوتبال فقط با عادل فردوسی پور بود.امروز صبح زود رمان کوری را تمام کردم و بعد هم چرنوبیل را تماشا کردم.چقدر دردناک بود.واقعا چرا بشر بدون ساختن سلاح های اتمی نمی تواند زندگی کند؟ چرا باید این همه خرابی برای مردم عادی بوجود بیاورند فقط بخاطر حفظ قدرت و گاها سرک کشیدن در کشورهای دیگر؟؟ 
درک زندگی سخت شده است.
در رمان کوری هم حتی در آن شرایط بعضی افراد حس میکنند باز میتوانن
من محو پرنده های مهاجر میشوم. هوا که خنک میشود، آنها به گرمسیر میروند و فراموش میکنند که گندشان در سرزمین ما به یادگار مانده است.
من اینجا همه کاره بوده ام و هیچ کاره. من فهمیده ام که زیادی هم نباید خود را در بنگ و غم و جنون غرق کرد. گاهی آنقدر سرخوش میشوم که میخوام با قارقار یک کلاغ ضرب بگیرم و برقصم. شاید برای شما پیشامد شگفتی باشد، اما من گاهی با صدای یک گنجشک از خودم بیخود میشوم. گاهی با خودم تعارف پیدا میکنم و از خودم پذیرایی میکنم. گاهی ناز
با اینکه بیش از دو هفته از آغاز اغتشاشات اخیر می‌گذرد و تقریباً هر یکی دو روز هم اخباری مبنی بر دستگیری لیدرهای اغتشاشگران منتشر می‌شود اما همچنان افکار عمومی منتظر اقدام و پیگیری فوری معرفی و محاکمه آشوبگران هستند.سیاهه‌ای از جنایات آشوبگرانبعدازظهر 24 آبان‌ماه سال جاری بود که در برخی نقاط کشور، خبر افزایش قیمت بنزین موجی از اعتراضات را برانگیخت. به موازات شکل‌گیری رشته‌ای از اعتراضات به نحوه اجرای مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی س
با اینکه بیش از دو هفته از آغاز اغتشاشات اخیر می‌گذرد و تقریباً هر یکی دو روز هم اخباری مبنی بر دستگیری لیدرهای اغتشاشگران منتشر می‌شود اما همچنان افکار عمومی منتظر اقدام و پیگیری فوری معرفی و محاکمه آشوبگران هستند.سیاهه‌ای از جنایات آشوبگرانبعدازظهر 24 آبان‌ماه سال جاری بود که در برخی نقاط کشور، خبر افزایش قیمت بنزین موجی از اعتراضات را برانگیخت. به موازات شکل‌گیری رشته‌ای از اعتراضات به نحوه اجرای مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی س
1. یه روز تو زندگیم گوشی بردم مدرسه تحویل دادم. کلید کمد گوشیا گم شد و تا الان مث اسکلا وایساده بودیمو قرانو ختم کردیم یه کلید به گوشیا بخوره :| آخرشم پیدا شد و کلی دست و جیغ و هورا و گیلیلیلی کردم براشون :)
2. هرچیز خنده داری که اتفاق میفته بچه ها برمیگردن و به من و ری ری نگاه میکنن. حس میکنم ما دوتا اراذل کلاسیم :| نه؟ :|
3. امروز با ری ری چهارتا غذا خوردیم :| 
4. رفتم به خانوم بوفه ایه میگم خانوم یه چیز میخوام بگم شوکه نشیدا. من امروز هیچی نیاوردم با خود
بچه که بودیم (یعنی مثلاً من کلاس دوم – سوم ابتدایی بودم) یکی از سرگرمی‌های ما (گروهی از بچه‌های هم سن و سال که معمولاً در چشم بزرگترها هم‌ردیف اشرار و یا اراذل و اوباش قلمداد می‌شدیم. رهبر گروه و مقصر اصلی فجایع:من!) رفتن به دشت پت و پهن اطراف روستا، خصوصاً در فصل بهار، بود. از آنجایی که ما اکثراً ساکن شهر بودیم، این دشت همیشه برای ما تازگی خاص خودش را داشت. چیزی که همیشه برای من جالب بود
ادامه مطلب
بچه که بودیم (یعنی مثلاً من کلاس دوم – سوم ابتدایی بودم) یکی از سرگرمی‌های ما (گروهی از بچه‌های هم سن و سال که معمولاً در چشم بزرگترها هم‌ردیف اشرار و یا اراذل و اوباش قلمداد می‌شدیم. رهبر گروه و مقصر اصلی فجایع:من!) رفتن به دشت پت و پهن اطراف روستا، خصوصاً در فصل بهار، بود. از آنجایی که ما اکثراً ساکن شهر بودیم، این دشت همیشه برای ما تازگی خاص خودش را داشت. چیزی که همیشه برای من جالب بود
ادامه مطلب
اگر معتقدید مردم نباید کاری کنند که دشمن و اراذل و اوباش فرصتی برای ایجاد اغتشاش و ناامنی به دست آورند، لطفا از خودتان، که اسم «مسوول» را یدک می کشید، شروع کنید و کاری نکنید که مردمی با این همه شرافت و نجابت، که تا به حال در هر شرایطی کوتاه آمده اند و با هر سختی که پیش آمده ساخته اند و هر جا لازم بوده  برای دفاع از وطن، مقابل دشمن ایستاده و جان داده اند، به این جایشان برسد و کاری کنند که دشمن و اراذل و اوباش فرصتی برای ایجاد اغتشاش و ناامنی به د
کشتن وحشیانه و آویزان کردن جنازه یک نوجوان ۱۶ ساله بی گناه در عراق،  برای هشیاری مردم عراق کافیست تا بیش از این با پرپایی تجمعات اعتراضی زمینه را برای اغتشاش و شورش و نا امنی و کشتار مردم بی گناه توسط اراذل و اوباش و نفوذی های مزدوران وهابی آماده نکنند. 
همانطور که در ایران هم مزدوران با ایجاد نا امنی و آتش زدن بانک ها و مراکز تجاری متاسفانه با سوء استفاده از اعتراضات به حق مردم ، باعث ریخته شدن خون افراد بی گناه شدند. 
جا دارد مسوولان عراق و
جستاری درباره‌ی اراذل خیر و شر
تعریف مختصر و مفید رذالت چیست؟
ابتدا واژه رذالت معنی می‌شود : فرومایگی، پستی، پلیدی

-  عدول از حیطه‌ی عدل و اعتدال، در تعقل، گویش و منش علیه سایرین که متضمن زوال عدل و خسران حق و اخلاق باشد.
توجه : رذالت، در فعلیت مستمر، تحقق می‌یابد.
از منظر روانشناسی تجربی می‌توان اراذل  را، در ده حوزه  مورد بررسی قرار داد :
1- اجتماعی
2- انتظامی
3- نظامی
4- سیاسی
5- حکومتی
6- حزبی
7- قضایی
8- مذهبی
9- اجنبی
10-  سرمایه داری
تکوی
#حدیث_مهدوی
امام محمد باقر(ع)

«عبدالله بن عطا می گوید: به خدمت امام باقر علیه‌السلام شرفیاب شدم و عرض کردم: شیعیان شما در عراق بسیار فراوانند و در میان اهل بیت پیامبر کسی همانند شما نیست. فرمود: ای عبدالله! سخنان اراذل و اوباش را در مغز خود وارد کرده ای، به خدا سوگند صاحب شما من نیستم. پرسیدم:پس صاحب ما چه کسی است؟ فرمود:-«انظر من یخفی علی الناس ولادته فهو صاحبکم».-«نگاه کن، کسی که ولادتش بر مردم پوشیده بماند او صاحب شماست».
اعلام الوری/ ص402
#حدیث_مهدوی
امام محمد باقر

«عبدالله بن عطا می گوید: به خدمت امام باقر علیه‌السلام شرفیاب شدم و عرض کردم: شیعیان شما در عراق بسیار فراوانند و در میان اهل بیت پیامبر کسی همانند شما نیست. فرمود: ای عبدالله! سخنان اراذل و اوباش را در مغز خود وارد کرده ای، به خدا سوگند صاحب شما من نیستم. پرسیدم:پس صاحب ما چه کسی است؟ فرمود:-«انظر من یخفی علی الناس ولادته فهو صاحبکم».-«نگاه کن، کسی که ولادتش بر مردم پوشیده بماند او صاحب شماست».
اعلام الوری/ ص402
رئیس پلیس پایتخت در اولین مرحله اجرای طرح سراسری برخورد با اراذل و اوباش و مزاحمین محلات در خرداد ماه ۱۳۹۸ اظهار داشت: در این طرح ۲۵۰ پرونده تشکیل که ۱۴۲ پرونده در خصوص شرارت درگیری عربده کشی قدرت نمایی درگیری مسلحانه باجگیری زورگیری ضرب و جرح در ۴۸ ساعت گذشته توسط پلیس امنیت و با شکایت مردم پیگیری شد .وی افزود: از این تعداد ۸۲ پرونده درخصوص مزاحمین نوامیس و ۲۶ پرونده برای مشروبات الکلی ومواد مخدر تشکیل شده است.رحیمی گفت: ۳۶۶ نفر از اراذل او
دانلود دوبله فارسی فیلم Gunfight at the O.K. Corral 1957
پس از خدمت طولانی به عنوان مرد قانون،"وایت ارپ" تصمیم می گیرد شغل خود را کنار گذاشته و به برادر خود بپیوندد.او متوجه می شود که آنها با "کلاتونها" گروهی از سارقان و اراذل اوباش در نزاع و درگیری هستند و...
نام پارسی فیلم : تیراندازی با اسلحه در O.K. مرجان 1957 
دانلود با کفیت عالی 1080
دانلود با کیفت عالی 720
پس از خدمت طولانی به عنوان مرد قانون،"وایت ارپ" تصمیم می گیرد شغل خود را کنار گذاشته و به برادر خود بپیوندد.او متوجه می شود که آنها با "کلاتونها" گروهی از سارقان و اراذل اوباش در نزاع و درگیری هستند و...
دانلود با کفیت عالی 1080
دانلود با کیفت عالی 720
دانلود با کفیت عالی 1080
دانلود با کیفت عالی 720
امام صادق ع از پدرانش از رسولخدا ص حدیث کند که فرمود  سه دسته اند که هم نشینی با انها دل را بمیراندک
وهم نشی با اراذل و فرومایگان گفت و شنود با زنها و نشتن و نشتن با توانگران حدیث 9 از لقمان حدیث شد که به پسرش گفت ای پسر جانم زیاد با مردم نزدیک مشوکه مو جب. دوربت از دلها انها شوی  یعنی چون زیاد رفت و امد با مردم کردی موجب ملال و خستگی انها شود ودر نتیجه مورد بی مهری انان واقع شوی یکسره از انان دوری مکن که  اعننایت نکنند  و خوار و بی مقدار شوی هر ج
گفت: مگر ترامپ بلافاصله بعد از شروع آشوب‌های اخیر، رسماً از آن حمایت نکرد؟! و مگر اعلام نکرد که آمریکا نیازهای آشوبگران را تامین می‌کند؟!گفتم: بر منکرش لعنت! مایک پمپئو وزیر خارجه ترامپ هم با صراحت از اراذل و اوباش اجاره‌ای حمایت کرد و کنت تیمر‌من، عضو سابق سیا و مسئول کنونی موسسه آمریکایی NED هم اعتراف کرد که سازمان سیا علاوه‌بر نیازهای نرم‌افزاری آشوبگران، نیازهای سخت‌افزاری آنها را هم تامین کرده است.گفت: ولی دیروز ترامپ در کنفرانس خب
به گزارش عصرحباد؛ سرهنگ غلامرضا براتی، فرمانده انتظامی شهرستان برخوار گفت: در پی شکایت فردی مبنی بر اینکه فرزند ۱۸ ساله اش توسط افرادی ربوده شده، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان برخوار قرار گرفت.
وی اظهار داشت: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد یکی از دوستان آدم ربایان به علت اختلافات مالی با پدر فرد گروگان گرفته شده، در زندان است و گروگان گیران فرزند او را در ازای آزادی دوستشان گروگان گرفته بودند. 
براتی افزود: بل
به گزارش عصرحباد؛ سرهنگ غلامرضا براتی، فرمانده انتظامی شهرستان برخوار گفت: در پی شکایت فردی مبنی بر اینکه فرزند ۱۸ ساله اش توسط افرادی ربوده شده، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان برخوار قرار گرفت.
وی اظهار داشت: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد یکی از دوستان آدم ربایان به علت اختلافات مالی با پدر فرد گروگان گرفته شده، در زندان است و گروگان گیران فرزند او را در ازای آزادی دوستشان گروگان گرفته بودند. 
براتی افزود: بل
فتنه ها در کشور با حضور بسیجیان و تفکر و بصیرت بسیجی برچیده شده است.
وی بیان کرد: اراذل و اوباش تنها بخشی از جمعیت اغتشاش های اخیر در کنار منافقین و دیگر گروه ها بودند و برخی ها هم فریب خوردند؛ اما بسیجیان این آشوب ها را ظرف ۴۸ساعت جمع کردند.
اسدی اضافه کرد: پایان دادن به ناآرامی های و اغتشاشات اخیر نمونه‌ای از رشادت و فداکارهای بسیجیان است.
وی با بیان اینکه در اغتشاش های اخیر هزینه شیاطین ظرف ۴۸ساعت به باد رفت گفت:  اگر دولتمردان، عرصه های مخ
عصر زودتر اومدم بیرون ؛ رفتم ظروف یک بار مصرف و دستمال برای مغازه خریدم . از مغازه ی لوازم یکبار مصرف بیرون اومدم یک صدای اذون ِ خیلی قشنگ میاومد شبیه به صدای اذان انتظار ِ روح الله کاظم زاده .
گفتم حالا که وضو دارم و نزدیک به دو ساله مسجد نرفتم برم ببینم این اذون رو کی میگه یه نمازی هم بخونم . وقتی رفتم دیدم اتفاقا یه پسر جوانه که مشتری رستوران خودمون هم هست . بهش گفتم به خاطر صدای اذون تو اومدم . نماز رو خوندیم و اومدیم بیرون.
سر چاراره دیدم یه د
خیلی دلم میخواست یه چیزی راجب این اتفاقی که تو دانشگاه تهران افتاد بنویسم
یا بیام از حجاب دفاع کنم
و یا با بی حجابی برخورد کنم!!!
اینجا دقیقا چه اتفاقی میفته؟
دو گانگی اتفاق میفته! بی حجابا و با حجابا
با حجابا کیان؟ چادری ها
بی حجابا کی ان؟ مانتویی ها
خانم ها از این دو دسته خارج نیستن.... 
پس خودمون مقابل هم قرار میگیریم... 
چیزی که هدف دکتر نیلی ها(رئیس دانشگاه تهران) و امد نیوزه
از اب گل الود ماهی بگیرن
ماها رو به جون هم بندازن و به ریشمون بخندن!!!
اولین واکنش مردم پس از شنیدن خبر
ماجرای جنایت بار آقای نجفی حیرت بود. اما تردید نکنید به سرعت فراموش می‌شود. این
اولین حادثه‌ای نبود که حیرت مردم را بر می‌انگیزد. سال‌هاست که خبر می‌رسد فلان
استاد دانشگاه، فلان مدیر ارشد دستگاه‌های اجرایی، فلان شخصیت روحانی چنین و چنان
کرد. مردم در حیرت فرومی‌روند اما بعد از مدتی کوتاه همه چیز فراموش می‌شود. فراموشی
واکنش طبیعی مردم برای دوام آوردن است. چیزی در این دیار فروریخته و مردم نمی‌خواهند
آن ر
به گفته سردار علی ذوالقدری رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ:

طی رصد پلیس امنیت فاتب در فضای مجازی موفق شدیم یکی از اراذل و اوباش پایتخت که در فضای مجازی با سلاح گرم قدرت نمایی می‌کرد را دستگیر کنیم. تخریب اموال شهرواندان، شرارت، نزاع دسته جمعی، قدرت نمایی و زورگیری از عمده شرارت‌های این متهم است و وی دو پرونده مفتوح در شرق تهران دارد که تخریب ۵ دستگاه خودرو و درگیری با شهروندان مضمون این دو پرونده است.

من هر اندازه هم بنویسم تو از دردم مطلع نخواهی شد. مفهوم کلمات را میفهمی، اما نمیتوانی آنها را باور کنی. و همین بیهوده نوشتن ها آدم را از خودش هم بیزار میکند. گمان کن که روزی برسد و تمام اهل زمین نقصان بیابند و دستشان قوت نوشتن نداشته باشد. چه میدانم! دردی، مرضی بگیرند و مثل تکه گوشتی بی جان کنج خانه بیفتند. میتوانی بفهمی چه میگویم؟ شاید! اما نمیتوانی باور کنی...
نمیدانی که دستهای من چقدر تنها خواهند شد. نمیدانی که قلبم به چه حال و روزی گرفتار میش
فیلم سینمایی اسپنسر محرمانه | Spenser Confidential
محصول : 2020موضوع : جنایی , درام , معماییکشور : آمریکازمان : 111 دقیقهزبان : انگلیسیکارگردان: Peter Bergهنرمندان : Mark Wahlberg, Alan Arkin, Colleen Campخلاصه داستان : فیلم اسپنسر محرمانه یک فیلم درام جنایی راز آلود و هیجان انگیز آمریکایی محصول سال 2020 به کارگردانی پیتر برگ است. تسارگانی چون مارک والبرگ، وینستون دوک، پست مالون، آلن آرکین، الیزا شلسینجر، بوکیم وودباین، کاسی ونچورا و دونالد سرون در این فیلم ایفای نقش می کنند.
بوسیله گزارش خبرگزاری مهربانی به نقل از نماینده بوشهر، سپهبد خلیل واعظی پیش روی داشت: درون پی اطلاع پاسبان مبنی به خشکی امدن اینکه شرور سابقه داری بوسیله معروفیت «ح. م» پس از آزادی از زندان با اقدامات مسلحانه، شاکیان و خطا دیدگان قبلی خویشتن را مورد آزار و زحمت استراحت می‌دهد، دستگیری وی در دستور کار قرار گرفت. وی پیش روی کرد: پس از چندین روز اقدام اطلاعاتی و عملیاتی توسط افسران زنهار عمومی شهرستان دشتستان مخفیگاه وی داخل یکی از روستاهای
سخن چینی و بازگو کردن غیبت شخصی برای خود آن شخص، در احادیث با عنوان "نَمّامی" یاد می شود و تاکید بر بی اعتنایی به حرف نمام (سخن چین) است.
نمامى و سخن چینى آن است که فردی میان دو دوست یا دو خویشاوند یا دو همکار را جدایى بیندازد ولى سَعایَت این است که نزد شخص بزرگى بدگویى از کسى کند و کار او و جان او را به خطر بیندازد. لذا سعایت در بسیارى از روایات به عنوان سعایت نزد سلطان و مانند آن بکار رفته است. اما نزدیک بودن افق هر دو معنى، سبب شده که گاهی تحت یک
 سوال : چرا اینترنت را وصل نمی‌کنند؟ الجواب : چون مردم را صغیر می‌دانند.
مگر نمی‌گویید که مردم آگاه‌اند و بصیرند و چه و چه؟ اگر چنین است و اگر فقط تعداد معدودی آشوبگر بودند که خیابان‌ها را ناامن کرده بودند، پس چرا با خواباندن غائله باز هم اینترنت را وصل نمی‌کنید؟ آیا مردم ما عقل و شعور ندارند که با یک سوت بریزند توی خیابان و عمله‌ی تعدادی اراذل و اوباش بشوند؟ این مردم بصیر حداکثری که در رسانه‌های حاکمیتی از جمله تلویزیون جمهوری اسلامی
دانلود بازی اندرویدی Superhero Iron Ninja Battle
بازی اندرویدی Superhero Iron Ninja Battle: City Rescue Fight Sim از دسته بازی‌های اکشن است. این بازی تنها بازی سازنده آن یعنی کمپانی City Street Battle Games بوده و به صورت رایگان و بدون نسخه دیتا و مود در گوگل پلی عرضه شده است.
سبک بازی Superhero Iron Ninja Battle: City Rescue Fight Sim مخصوص کسانی است که به بازی‌های اکشن رباتی و جنگجویان سوپر قهرمان علاقه دارند.
داستان بازی از آنجا شروع می‌شود که شهر در محاصره گروه‌های مافیا قرار گرفته و مردم عادی دست به دا
چند وقتیست درگیر انتقال پرونده و درگیر بعضی بچه بازی های فرمانده پایگاه شدم
به اسم تربیت من میخوام برم جایی که می دونم تربیتش یعنی هر کدوم از بچه هاش یه حوزه بدی بهشون بهتر از خیلی فرمانده حوزه ها کار می کنن البته بعضا فرمانده حوزه ای سراغ دارم که تا ساعت 2 شب توی حوزه کار می کنه و خونه نمیره ولی زنگ میزنه زن و بچش میان دم در حوزه یکساعت باهم شام می خورن و دوباره کار !
فرمانده حوزه ای رو هم میشناسم که ساعت 2 شب بهش خبر دادن بسیجیت رو فلان جا توی گ
گرهی افتاده است در کارم در کاری که با یهودای اسخریوطی همکاری داشتم تویش در پروژه ی حائل گذاری یا حائل برداری میان انسان و دلش در پروژه ی دل. باز آخر توی کوچه بازار اورشلیم همزمانی کرده بودم با عیسای ناصری با اراذل پیغمبر گریز و استعمارگران رومی بت پرست.
همانها که در جاده ی نائین که بتشان را به معبد می بردند برخورد کردند با زنده کردن مرده ای توسط مسیح . هنگام که مرده از روی اماری برخواست بت از بالا به پائین در افتاد!
باید فاطمه را قانع می کردم که

عوامل مسلح حوادث اخیر ماهشهر توسط سازمان اطلاعات سپاه دستگیر شدند در پی اعلام سهمیه بندی و تغییر نرخ بنزین همانند سایر نقاط کشور در استان خوزستان نیز تجمعات اعتراضی صورت گرفت که این تجمعات در شهرستان ماهشهر با نفوذ عناصر آشوبگر به خشونت کشیده شد.
 آشوبگران با مسدود کردن مسیرهای ورودی و خروجی منتهی به شهرستان ماهشهر ، مانع تردد خودروها در محورهای ماهشهر_ اهواز، ماهشهر _بندرامام _آبادان ،ماهشهر _هندیجان و ماهشهر _ امیدیه  شدند و با بکارگی
#ویژه
اطلاعیه روابط عمومی سپاه خوزستان:
عوامل مسلح حوادث اخیر ماهشهر توسط سازمان اطلاعات سپاه دستگیر شدند در پی اعلام سهمیه بندی و تغییر نرخ بنزین همانند سایر نقاط کشور در استان خوزستان نیز تجمعات اعتراضی صورت گرفت که این تجمعات در شهرستان ماهشهر با نفوذ عناصر آشوبگر به خشونت کشیده شد.
 آشوبگران با مسدود کردن مسیرهای ورودی و خروجی منتهی به شهرستان ماهشهر ، مانع تردد خودروها در محورهای ماهشهر_ اهواز، ماهشهر _بندرامام _آبادان ،ماهشهر _هندی
صبح روز دوشنبه ساعت هفت از خواب بیدار شدم و اماده شدم.گوشیمو از شارژ کشیدم و گذاشتم تو جیبم.ماشین من زود از پارکینگ بیرون اوردم تا س جان اماده بشه.زود به مدرسه رسیدم و رفتم پیش بچه ها.تولد ملی جون بود همون روز.بزارید یکم بریم عقب.با بچه ها پول گذاشتیم رو هم که هم صبحونه بگیریم و هم برای عصر کاری کنیم که خورد به تولد و برنامه عصرمون تبدیل شد به کیک تولد.برگردیم روز دوشنبه.ما یه کلاس پونزده نفره که هممون به تنهایی یک گروه اراذل به حساب میاییم.سروی
#مهم
♦ماجرای حمله به طلبه همدانی از کجا شروع شد؟
#محسن_مهدیان

1⃣ یک نفر از اراذل، ظهر دیروز یک طلبه را در مقابل حوزه علمیه همدان مورد اصابت گلوله قرار داد و بعد هم با افتخار در اینستاگرام خبر این جنایت را اعلام کرد. طی دو سال گذشته چند عنوان خبر مشابه داشته ایم. باور کنیم این ماجرا یک حادثه فرعی است؟ ساده انگاری نیست؟

2⃣ روز گذشته فیلمی از تعدادی روحانی در حال تمرین شعرهای کودکانه منتشر شد که بلافاصله مورد تمسخر رسانه های ضدانقلاب قرار گر
تو یه فیلم کُمدی -(فیلم‌فارسی)-، بازیگرِ مرد (ب.و) با یه مشت اراذل که داشتن مزاحم نوامیس مردم علی‌الخصوص ژیگولیِ معروف، (ف.آ، ملقب به گِگِش)میشدن، درگیر میشه و لت و پارَشون میکنه . بزن بهادر کارش که تموم میشه یهو (گِگِش) میپره وسط و گرد و خاک لباسای خودشو می‌تکونه و یه جور وانمود میکنه که مثلا منم بودم. منم زدم. اصلا من بودم که اینا رو زدم.
این ویدئو رو که دیدم یاد اون افتادم.

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTM
#مهم
♦ماجرای حمله به طلبه همدانی از کجا شروع شد؟
#محسن_مهدیان
1⃣ یک نفر از اراذل، ظهر دیروز یک طلبه را در مقابل حوزه علمیه همدان مورد اصابت گلوله قرار داد و بعد هم با افتخار در اینستاگرام خبر این جنایت را اعلام کرد. طی دو سال گذشته چند عنوان خبر مشابه داشته ایم. باور کنیم این ماجرا یک حادثه فرعی است؟ ساده انگاری نیست؟
2⃣ روز گذشته فیلمی از تعدادی روحانی در حال تمرین شعرهای کودکانه منتشر شد که بلافاصله مورد تمسخر رسانه های ضدانقلاب قرار گرفت.
یا که ناقص پس مده یا این‌که کامل پس بگیرمن دل آسان می‌دهم، باشد تو مشکل پس بگیر
بیش از این با موج از اعماق خود دورم مکناین صدف را از کف شن‌های ساحل پس بگیر
ای خدایی که برایم نقشه دائم می‌کشیبرق جادو را از این چشم مقابل پس بگیر
من خودم گفتم فلانی را برایم جور کنپس گرفتم حرف خود را از ته دل، پس بگیر!
مِهر او بر گِرد من می‌پیچد و می‌پیچدممُهر مارت را از این حوری‌شمایل پس بگیر
در مسیر خانه‌اش دیشب حریفان ریختندنعش ما را لااقل از این اراذل پس بگ
فرماندهان

اسطوره های

لشگر قهرمان

حضرت سیدالشهدا {علیه
السلام} 

"شهید حاج
حسین اسکندرلو"

.

- از فرماندهان
پرآوازه و محبوب

لشگر ۲۷ و لشگر ۱۰ و
از نیروهای قدیمی

پادگان حضرت ولیعصر
{عج} سپاه تهران

.

.

"سردار
جانباز حاج علی فضلی"

.

- از نیروهای قدیمی
سپاه تهران

فرمانده سابق لشگر ۲۷
، لشگر ۱۰

و فرمانده تیپ (لشگر)
حضرت المهدی {عج}

.

ایشان همچنین در
قرارگاه برون مرزی سپاه

نقش مهم و تاثیرگذاری
داشت

و نقش درخشانی در
مقابله با فتنه سال ۷۸

و مقابله
امشب حالم گرفته و مقداری از سرم دود بلند می‌شود اصولا من آدمی گاو هستم چون در میان آدم ها زندگی می کنم ای کاش هیچ وقت مغرور نمیشدم و هیچ نمی فهمیدم و مثل همه اوباش و اراذل کله ام را در لاک خودم می گذاشتم پس به این نتیجه می‌رسم اگر لاک پشت بودن دیگر مشکلی نداشتم اندر حکایت زندگی من همیشه گوسفندانی بودند که چمن دلم را می جوند من از همه قصابان تشکر می‌کنم که گوسفندها را می‌کشند ای کاش تمام شوند ولی نمی دانم که زندگی زیباست و من چون زیباپسند هستم
جامعه ما بدون تردید نسبت به بهمن ۵۷ معنوی ترشده است. کافیست در
مظاهر باطل نمانیم و عمق دینداری را در تار و پود جامعه دقیق‌تر شویم.
جامعه ما آگاه ترست و همین آگاهی و فهم حق و باطل خودش یک رشد قابل
اعتناست. شاخص دیگر مبارزه است. رشد معنویت را باید در میزان مقاومت مردم
با هجمه های زشتی و معصیت دید. این شاخصی است که اغلب مورد توجه قرار نمی
گیرد و عده ای ظاهرگرا، معنویت را ایستا و نقطه‌ای ارزیابی می‌کنند.
حال آنکه رشد دینداری و اساسا تقوا در حرکت
بقول یه بزرگی، سینما یه قوانین و استانداردهایی داره که البته خیلی انعطاف پذیره. بر اساس اوناست که تعیین میشه یه فیلم خوبه یا بد. پس فقط با بررسی اون موارد شامل فرم و محتوا و... میشه گفت «سینما» درست اجرا شده یا نه. اما داستان سلیقه و گیشه فرق میکنه. ممکنه یه فیلم سبُک و بی ارزش (از نظر سینمایی) خیلی فروش داشته باشه، و بالعکس. پس چیزایی که من میگم یا شما درمورد فیلمها میگید، از نظر خودتونه. یه نوع دیدگاه و سلیقه ست. و ممکنه از نظر بقیه همون باشه یا ک
فرزند ایشان نقل می کنند:
« شب اول ماه شوال بود و ما در مزرعه نخودک در خارج از شهر مشهد ساکن بودیم.

پدرم فرمودند: تا به بالای بام بروم و استهلال کنم. چون ابر، دامن افق مغرب
را پوشانده بود، چیزی ندیدم و فرود آمدم و گفتم: رؤیت هلال با این ابرها هرگز
ممکن نیست.
با عتاب فرمودند:
« بی عرضه چرا فرمان ندادی که ابرها کنار روند؟ »
گفتم: پدرجان من کی ام که به ابر دستور دهم؟
فرمودند:
« بازگرد و با انگشت سبابه اشاره کن که ابر
یک زمانی خیانت به همسر، محدوده تعریف شده و مشخصی داشت! و البته به این شدت هم مد نبود! فقط افراد از خدا بی خبر و بوووووق خیانت می کردند و خیلی هم کارشان زشت بود! به جای پارتنر و کراش و عشق و مرلول (اسم مفعول از فعل رل زدن!!!) و بی اف و جی اف و بوی فرند و گرل فرند و جاست فرند و دوست اجتماعی و فیزیکی! و تاریخی و دینی و هدیه های آسمانی و سایر دروس مربوطه و ازدواج سفید و سیاه و سرخ و آبی و بنفش کمرنگ و خاکستری مایل به طلایی و سایر رنگها و روابط ضربدری و تقسیم
یک زمانی خیانت به همسر، محدوده تعریف شده و مشخصی داشت! و البته به این شدت هم مد نبود! فقط افراد از خدا بی خبر و بوووووق خیانت می کردند و خیلی هم کارشان زشت بود! 
به جای پارتنر و کراش و عشق و مرلول (اسم مفعول از فعل رل زدن!!!) و بی اف و جی اف و بوی فرند و گرل فرند و جاست فرند و دوست اجتماعی و فیزیکی! و تاریخی و دینی و هدیه های آسمانی و سایر دروس مربوطه و ازدواج سفید و سیاه و سرخ و آبی و بنفش کمرنگ و خاکستری مایل به طلایی و سایر رنگها و روابط ضربدری و تقسی
جامعه ما بدون تردید نسبت به بهمن 57 معنوی ترشده است. کافیست در مظاهر باطل نمانیم و عمق دینداری را در تار وپود جامعه دقیق تر شویم.جامعه ما آگاه ترست و همین آگاهی و فهم حق و باطل خودش یک رشد قابل اعتناست. شاخص دیگر مبارزه است. رشد معنویت را باید در میزان مقاومت مردم با هجمه های زشتی و معصیت دید. این شاخصی است که اغلب مورد توجه قرار نمی گیرد و عده ای ظاهرگرا، معنویت را ایستا و نقطه ای ارزیابی می کنند. حال انکه رشد دینداری و اساسا تقوا در حرکت محاسبه
و چون ظلم و تعدی اوزبکیه در ماوراءالنهر بسیار شد چنانچه هفتاد سید و سیدزاده را اسیر ساخته بودند و الیاس‌خواجه از سلطنت بهره نداشت و در منع ظلم و تعدی ایشان عاجز بود من از روی سطوت بر اوزبکان غلبه کردم و مظلومان را از دست ظالمان خلاص ساختم و این معنی سبب عناد اُمرای الیاس‌خواجه و اوزبکان شد
و به تغلقتیمورخان نوشتند که تیمور علم مخالفت برافراخته است و خان این افترا را راست دانسته یرلیغ به کشتن من صادر کرد و آن یرلیغ به دست من افتاد
و کشته شدن
بسم رب الشهدا

نمیخواستم تا دوماه پست بذارم اما
دیگه سکوت بسته واقعا 

️می‌پرسد بهتر نبود حضرت آقا سکوت می‌کردند؟ اینطور دست‌کم برای خودشان هزینه نمی‌تراشیدند، چرا باید برای اقدام نسنجیده یک دولت ناکارآمد آبروی خود را هزینه کنند؟می‌پرسد اصلاً چرا دستور لغو این سیاست پرهزینه را ندادند، فوقش رئیس جمهور عصبانی می‌شد و استعفا می‌کرد که چه بهتر، نظام انتخابات زودهنگام برگزار می‌کرد و کشور از دست این دولت نجات پیدا می‌کرد‌.
می‌دانم
31 نظر
لیست بازی های با لمس هنری تر برای PS4 به لطف این Concrete Genie ، ماجراجویی جدید پسران Pixel Opus ، مسئول Entwined ، همچنان در حال رشد است . اما در حالی که آن بازی در رویکرد و گیم پلی خود بیش از حد نامنظم بود ، در اینجا ما یک پیشنهاد بسیار محکم تر اما همان اصل را می یابیم.
با این کتاب با دنیای نقاشی های دیواری و هنر شهری بهتر آشنا شوید
Concrete Genie ما را به شهر تخیلی Denska می برد که به دلیل برخی نشت روغن و تاریکی عجیب و غریب که همه چیز را اشغال می کند به تدریج محروم و

ششمین طرح ارازل و اوباش

در ششمین مرحله از طرح دستگیری اراذل و اوباش تهرانی فردی با نام مستعار علی ترکه که سابقه درگیری مسلحانه در منطقه خزانه تهران را داشت، دستگیر شد.
به گزارش خبرنگار حوزه انتظامی گروه اجتماعی خبرنگاری ، چهاردهم اسفند سال جاری بود که ششمین مرحله از طرح دستگیری اراذل و اوباش سطح یک و دو تهران توسط پلیس امنیت عمومی پایتخت اجرا شد و در این طرح حدود ۲۸۰ نفر از افرادی که آرامش مردم در شهر را برهم زده و با اقدا
+ شنای پروانه :از فیلمهای پر سروصدای امسال بود. یک فیلمفارسی مدرن! ورود به دنیای اراذل و اوباش و اشرار . بنظرم چند تا از دلایل مورد توجه قرار گرفتنش، ورود به دنیایی بود که برای خیلی از بیننده ها ناشناخته ست. و مورد بعدی هم، درام های اجتماعی که زیاد ساخته میشه و شاید مشابهت های فیلم با مغزهای کوچک. و البته گریم امیر آقایی مشابه وحید مرادی.قصه نسبتا خوب بود. هرچند که بیننده اونقدر درگیر صحنه ها میشد که شل بودن بافت قصه یادش میرفت و محو تماشا ، گاهی

چند وقت پیش سر کار جلوی اتاقم یکی از همکارها پرورشی یکی از دانش آموزها را دید. یکدفعه شروع به صحبت کردند و من هم واقعا قصد گوش کردن نداشتم ولی در حین کار صدای آنها را می شنیدم. دانش آموز می گفت خیلی وقت هست که کارهای گذشته را ترک کردم دیگر به قول معروف لات بازی نمی کنم، با اراذل نمی گردم و با همه آنها قطع ارتباط کردم. الان فقط با یک دختر آشنا شدم که براش جون می دهم و هر کاری براش می کنم. دیگه فقط همان برام مانده و الان هم می خواهم برم مهندسی سازه (
دانلود فیلم متری شیش و نیم دوئل 6.5 متری پلیس و پدر خوانده ایرانی
فیلم متری شش و نیم به انگلیسی 6.5 Per Meter_ فیلم متری شش و نیم با دوربینی قوی با قاب هایی درست وقایع متری و شیش و نیم را جلو می برد از بازی خوب نوید محمد زاده که بگذریم شخصیتهای پلیس و گاد فادر ایرانی به خوبی ساخته شده اند تا تماشاگر شاهد دوئلی جذاب در فیلم سینمایی متری 6.5 باشد دعوا و دوئل پلیس با بازی پیمان معادی با جاشنی مشکلات خانوادگی اش و گانگستتر متری شش و نیم یعنی نوید محمد زاده د
دانلود فیلم متری شیش و نیم دوئل 6.5 متری پلیس و پدر خوانده ایرانی
فیلم متری شش و نیم به انگلیسی 6.5 Per Meter_ فیلم متری شش و نیم با دوربینی قوی با قاب هایی درست وقایع متری و شیش و نیم را جلو می برد از بازی خوب نوید محمد زاده که بگذریم شخصیتهای پلیس و گاد فادر ایرانی به خوبی ساخته شده اند تا تماشاگر شاهد دوئلی جذاب در فیلم سینمایی متری 6.5 باشد دعوا و دوئل پلیس با بازی پیمان معادی با جاشنی مشکلات خانوادگی اش و گانگستتر متری شش و نیم یعنی نوید محمد زاده د
نامه سرگشاده به ریاست دادگستری استان
ریاست محترم دادگستری استان مازندران با سلام و تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله علیه السلام
احتراما به استحضار می رساند:
سال گذشته پلیس فتای بابل با شکایت از یک کانال تلگرامی مدعی شد که توانسته ادمین آن را شناسایی کند.
پلیس فتا ادمین شناسایی شده! را احضار و لوازم ارتباطی از جمله سیم کارت او را ضبط نمود و گزارش تکمیلی را با همین مستندات به دادگاه فرستاد. با این حال این کانال همچنان به فعالیت خود ادامه دا
گرچه اینترنت در حال حاضر بسیار دورتر از آن است که در مراحل ابتدایی خود بوده است ، با این وجود تعداد بیشتری از افراد از شبکه استفاده می کنند و این بدان معنی است که زمینه بسیار قربانی برای هکر حیله گر یا دزد هویت وجود دارد. حتی شرکت های بزرگ ، که هر سال میلیون ها دلار را در امنیت رایانه می گذرانند ، هر از چندگاهی در معرض اراذل و اوباش سایبری قرار می گیرند. Citibank یک نمونه اخیر است و از بین رفتن بیش از نیم میلیون کارت کارت ، تنها یکی از بسیاری از نقض ه
بیوگرافی ریچارد آتنبورو
ریچارد آتتنبورو به طور کامل ریچارد ساموئل آتتنبورو زاده ۲۹ اوت ۱۹۲۳ - درگذشته ۲۴ اوت ۲۰۱۴ بازیگر ، کارگردان و بعدا تهیه کننده فیلم مهم و نماد بریتانیایی است. برخی از فیلم های او کلاسیک سینمای انگلیس شده اند و حال و هوای ملت را به خود جلب کرده اند.

آتتنبورو در پی وقایع (1964-1943) در نیروی هوایی سلطنتی در طول جنگ جهانی دوم که بخشی از آن را با بخش RAF سپری کرده بود ، خود را به عنوان یک بازیگر شخصیت تأسیس کرد ، که شامل ایجاد نقش
رابرت دنیرو ، برنده جایزه اسکار ، در فیلم هایی چون "راننده تاکسی" ، "پدرخوانده: قسمت دوم" ، "Raging Bull" ، "Awakenings" و "The Intern" بازی کرده است.رابرت دنیرو کیست؟بازیگر نقش رابرت دنیرو در سن 16 سالگی برای تحصیل در زمینه بازیگری با استلا آدلر مدرسه را ترک کرد. وی سپس با بسیاری از کارگردانان معتبر فیلم از جمله برایان دی پالما ، الیا کازان و از همه مهمتر مارتین اسکورسیزی همکاری کرد. نقش دنیرو در فیلم «پدرخوانده: قسمت دوم» (1974) اولین جایزه اسکار خود را برای او به
«بسم الله الرحمن الرحیم»
این پست هیچ ارتباطی به جنابِ سعدی، حافظ، مولانا، فردوسی، نیما، سهراب و ... نداره!
بلکه در موردِ تدبر سوره‌ی شُعرا هستش...
سوره‌ی شعرا در موردِ پیامبران و قومِ هر پیامبری ایراد شده و توضیح میده که هر قوم چه خصلت و خویی داشتن و چه بلایی سرشون اومده!
سوره‌ی شعرا رو به علت طولانی بودنش نمیشه اینجا نوشت...
و فقط به موضوعِ هر سیاق اشاره می‌کنم:
سیاق اول: ( آیه ۱ تا ۹ )
سیاق اول به پیامبر اشاره می‌کند که می‌خواهد جانش را از شدت
امام حسین (علیه السلام) در گوشه ای از مسجد نشسته بود. خلیفه دوم، بر منبر سخنرانی می کرد. در میان سخنانش آیه ی «النَّبِیُّ أَوْلى‏ بِالْمُؤْمِنینَ مِنْ أَنْفُسِهِم‏» (6 احزاب) را به خودش نسبت داد و گفت: من به مؤمنان از خودشان شایسته ترم!» امام حسین (علیه السلام) بلند شده و فریاد زد: ای دروغگو! از منبر پدرم رسول خدا (صلی الله علیه و آله) بیا پایین که این منبر پدر تو نیست! عمر گفت: درست است، منبر پدر توست نه پدر من. این را چه کسی به تو یاد داده؟ پدرت عل
رهپویان
هدایت: با شکل گیری تصوف از قرن سوم، فرقه های مختلفی شکل گرفت. از جمله فرقه
ملامتیه بود که در نیمه دوم همین قرن، در اعتراض به موج ریاکاری صوفیان ساکن در
شهر بغداد، در نیشابور قد علم کردند و تفکرات  انحرافی شان به سایر بلاد
خراسان و عراق و شام رسید.

صوفیان
فرقه ملامتیه کسانی هستند که از
سرزنش و ملامت دیگران هراسی ندارند و روابط باطنی خود را با خدا ظاهر نمی کنند و
به گمان خود می کوشند تا کمال اخلاص را داشته باشند. چنان که مردم عامی گناها
به نظر شما چگونه ممکن است چهره ای به اندازه تحمیل و اسطوره ای باشد که دوین "سنگ" جانسون ممکن است انسانی و آسیب پذیر به نظر برسد؟ البته ، آسمان خراش همه چیز ممکن را انجام می دهد ، به عنوان یک سرباز سابق ، نماینده اف بی آی ، ویل ساوایر ، جانسون وظیفه دارد با ارتش بیش از حد افراد بد با کمی بیشتر از مشت ، شوخ طبع خود و رول نوار مجرای آمریکایی مقابله کند.

قابویل ساوایر ( دواین جانسون ) پس از پیچیده شدن اوضاع بد با گروگان سالها قبل بازنشسته شد و با پای
مهاجرت و پناهندگی
آیا تا
بحال فکر کرده اید که مهاجرت چیست و چه مزیت هایی دارد؟ مهاجرت چه تفاوت هایی با
پناهندگی دارد؟
مهاجر
کسی است که در جستجوی یک زندگی بهتر است و از طریق کار، تحصیل، ازدواج یا پیوستن
به خانواده و همسر و ... کشور خود را ترک و در کشور دیگری زندگی می کند. مهاجر در
کشور جدید و میزبان از آغاز دارای اقامتی معتبر است که در گذرنامه ملی اش به ثبت
می رسد.
پناهجو
شخصی است که به دلیل باورهای سیاسی یا مذهبی یا به دلیل تعلق به یک گروه خاص
اجت
یک نامه  هزار و یک داستان
سندی نادر و مهم درباه مرحوم آیت الله بهلول
محل نگهداری سند : بایگانی راکد شهرداری زرقان فارس
عکس حج + زاهد مجاهد
بازنویس متن نامه فوق
وزارت داخله ایالت فارس
اداره...........
دائره .................
بتاریخ 6 ماه 5  / 1314
نمره 5405 ضمیمه ......
حکومت ارسنجان و کربال
سواد اعلامیه تلگرافی وزارت جلیله داخله راجع بسوء اعمال شیخ بهلول در مشهد و شرح واقعه آنجا ذیلاً برای اطلاع اِشعار میگردد طبق راپورت واصله از ایالت خراسان شب 19 شیخ بهلول نامی
بسمه تعالی
تدبیر اغتشاش!!؟
اغتشاش یا همان تنش شدید رفتاری، عبارت است از نمود بیرونی ظرفیت پنهانِ ناهنجاری و بزهکاری در فرد یا گروه هایی از شهروندان جامعه در تمام نظام های اجتماعی بشری. هر چند روحیه تنش و گرایش به اعتراضِ خشن ، بخشی نهفته در وجود آحاد آدمهاست، اما تحقق آن منوط به پیدایش عوامل و زمینه های مناسب می باشد. در واقع، وجود روحیه و مزاجِ مورد اشاره، به منزله مواد آتش زاست که در معرض عنصر یا عناصر محرّکِ مؤثر، شعله ور می گردد. اینکه ای
بسمه تعالی
تدبیر اغتشاش!!؟
اغتشاش یا همان تنش شدید رفتاری، عبارت است از نمود بیرونی ظرفیت پنهانِ ناهنجاری و بزهکاری در فرد یا گروه هایی از شهروندان جامعه در تمام نظام های اجتماعی بشری. هر چند روحیه تنش و گرایش به اعتراضِ خشن ، بخشی نهفته در وجود آحاد آدمهاست، اما تحقق آن منوط به پیدایش عوامل و زمینه های مناسب می باشد. در واقع، وجود روحیه و مزاجِ مورد اشاره، به منزله مواد آتش زاست که در معرض عنصر یا عناصر محرّکِ مؤثر، شعله ور می گردد. اینکه ای
یادداشت هفته:
نقش مؤثر «مردم» در عبور کشور از فتنه ها
از «فتنه 78» تا «فتنه 88» تا «فتنه 98»
روشنگری های «رهبر»، و تشخیص و حضور به‌موقع «مردم»، رمز عبور کشور از فتنه‌ها بوده است

با بررسی خصومت ها و بحران سازی های دشمنان در مسیر جمهوری اسلامی در این 41 سال، درمی‌یابیم که دهه ی اول عمر بابرکت این نظام مقدّس عمدتاً به دفع حملات خارجی در قالب جنگ نظامی سپری شد، لکن پس از پایان جنگ تحمیلی و ناکامی دشمنان، مرحله ی دیگری از دشمنی و مبارزه با انقلاب ا
نامدار سرما و همچنین ترمیم حاضر به سوی سیاق hrt دیگر تکنیکی بود که میانجیگری مرکز تخصصی موی رنسانس داخل ایران شده که بدون نیاز برای بانک موی وجه می باشد و حروف رویش و مرام وصل فرقه هردمبیل بسیار طبیعی است. بهره گیری از تمام و مسایل سایت بدون کسب اراذل منع شده است. وهله نوبت مستلزم برای بهبودی بعد پس افت از این اقدام جراحی بسیار کوتاه است. ۱۱- چنانچه فردی شرایط مقرون را برای کاشت مو داشته باشد، آزمایش خونی از وی بسته می شود سرانجام فاکتورهای انع
این‌ سه، مطالبی است که در نشریۀ هفتگی‌مان نوشتم، اگر مشکلی دارد به نخوابیدنِ آن شبم و گیج بودنم ببخشایید:
«هیچ چیز تصادفی نیست»
در اتاقم نشسته بودم که یکی از بچه‌هایِ پی گیرِ نشریه زنگ زد:
-سلام آقای علوی، چی شد سوژه‌ها رو نفرستادید؟
- فکر کنم این هفته نمیشه که نشریه بزنیم.
- عه چرا؟
- چون اینترنت قطعه و به هیچ مطبوعاتی دسترسی ندارم، بقیه بچه‌هام هیچ کدوم وقتی اینترنت نباشه نمیتونند کاری کنند.
- نه بابا، اینترنت وصله، من الآن خودم دیجی کالا
ماهیت شناسی کمونیسم در ایران

هر فردی, گروهی و سیاستمداری که شعار و تبلیغات سر می دهد و شعارهایش و برنامه هایش تضمین قانونی و قضایی ندارد, دروغی بیش نگفته است و مردم را به سرابی بیش نفرستاده است.
شعار ضمانت محسوب نمی شود, بلکه تضمین قانونی و قضایی از حاکمان و دولتمردان برای اجرای عدالت و انصاف ضمانت محسوب می شود.
ایدئولوژی کمونیسم یکی از شعارهای فریبنده ای همچون سایر شعارهای فریبنده ایدئولوژی های گروهی از سیاستمداران و رجال است که دستاوردی
 ·         
یادداشت هفته:
وضعیت کنونی اقتصاد، ثمره ی
دل بستن به آمریکا و غربی هاست:
برجام
نتوانست مشکل اقتصادی کشور را برطرف کند!
دولت نباید بهبود اقتصاد کشور را به بسته‌ی اروپایی ها
موکول کند!

پس از
خروج آمریکا از برجام در اوایل امسال و دل بستن دولت تدبیروامید به اروپایی ها،
قرار بود دولت در یک فرصت حداکثر دو ماهه، مسأله ی ماندن در برجام یا خروج از آن را
تعیین تکلیف کند. امروز اما قریب به 10 ماه از آن زمان می گذرد! دولت اقتصاد کشور
را این بار
خاطرات کودکی

هنوز دلم باخاطرات کودکیم قایم باشک بازی می کند ، هنوز هم
هوای کودکی سلسله ی مرا می تکاند .
با وجود اینکه همه ی بکارتهای کودکانه مضمحل شده و هیچ چیزی
سر جایش نیست ، ولی باز هم نغمه آواز خرامان کودکانی که در نهایت سبکبالی به خویش و
دنیای خویش با همه کوچکی و بزرگی مشغولند مرا قلقلک می دهد .
و چرا رؤیاهایی که از حیاط کودکانه ی حیاتم به کابوس وحشت
زندگی امروز گریختند هرگز باز نمی گردند ؟!
گاه یاد دوستان خردسالی و کودکی و نوجوانی ام می
انسان به صورت فردی، زمینه و انگیزه‌های فراوانی برای خشونت دارد. اما بیشترین مرگ‌‌ومیرها در طول تاریخ هنگامی اتفاق افتاده که گروهی تحت تاثیر یک مشوق فراتر از انگیزه شخصی قرار دارند: ایدئولوژی...
خشونت ایدئولوژی نیز وسیله‌ای برای رسیدن به یک هدف است،اما اینجا هدف، تحقق یک ایده‌آل و یک هدف والا greater good است. در تمام این ایده‌آل‌‌گرایی‌‌ها همچنان ایدیولوژی عامل خبیث‌ترین رفتارهای بشر بوده، از جمله جنگهای صلیبی، جنگهای داخلی در چین و روس
در این جا ده فیلم برتر برد پیت بر اساس IMDb را گردآوری کرده ایم و توضیحی مختصر راجب هر فیلم داده ایم، بهتر است اول با به صورت کوتاه زندگی نامه این بازیگر سرشناس شروع کنیم.
در زندگینامه ی برد پیت اینگونه آمده است که ویلیام بردلی “بِرَد” پیت در تاریخ ۱۸ دسامبر سال ۱۹۶۴ در اوکلاهاما آمریکا دیده به جهان گشود.
مادر برد مشاور مدرسه و پدرش نیز مدیر یک کارخانه ساخت ماشین های سنگین بود.
برد دوران کودکی و نوجوانی خوبی را پشت سر گذاشت، او در مدرسه یک شاگر

شناسنامه فیلم
crash،یک فیلم درام آمریکایی است که در سال 2004 ساخته شد،کراش برنده جایزه اسکار بهترین تصویر و بهترین فیلمنامه اصلی در جوایز اسکار شد.
کارگردان :پل هگیس
نویسنده:پل هگیس،بابی مورسکو
بازیگران: برندن فریزر،ساندرا بولاک،دان چیدل،لوداکریس،لارنز تایت،جنیفر اسپوزیتو،مت دیلون،کیت دیوید،ترنس هاوارد،تانیدا نیوتون،مایکل پنیا،شان طوب،بهار سومخ،ویلیام فیچنر،لرتا دوین،تونی دن
استراحت بسیار جذاب است ، اما اگر می خواهید در آن زندگی کنید ، باید مخاطبی پیدا کنید. بنابراین ، در سال 1999 مور ، Q ، سال ، و جو یک گروه کمدی به نام The Tenderloins تشکیل دادند. در سال 2007 ، این چهار دوست در مسابقه کمدی در NBC با نام It Your Show (یک نمایش شما) وارد شدند. به میزبانی کارسون دالی ، این نمایشگاه شما تولید کننده فیلم های ویدئویی آماتور است ، که هفتگی برای جوایز نقدی رقابت می کند. ورود آنها به عنوان "اراذل و اوباش زمان" ، یک کلاهبرداری غیر عادی در مورد یک
سینما، عاشقان بسیاری دارد و طرفداران آن همواره بیش تر می‌شوند.
در دنیا، پلتفرم‌های بزرگی مثل نتفلیکس، رفتار طرفداران سینما را تغییر داده است. در ایران نیز مجموعه‌هایی مثل فیلیمو، نماوا، آیو، فیلم نت، فیلم گردی، مودیک، سکانس و دیجیتون وجود دارند  که با تمام محدودیت‌ها، گسترهٔ وسیعی از فیلم ها و سریال های ایرانی و خارجی را برای تماشا در دسترس قرار می‌دهند. اگر قصد خرید اشتراک از این وب‌سایت‌ها را دارید می‌توانید از کد تخفیف فیلیمو یا ک

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خانواده شیان